fbpx

Vartojimo paskola

Daug kas visuomenėje įsivaizduoja, kad vartojimo paskola – tai paskola, kuri žmogų labai smarkiai „nutemps“ į minusą. Tačiau, taip tikrai nėra. Viena puiki idėja, kur būtų galima panaudoti  šios paskolos fondą yra būsto remontas. Jeigu jūs negalite skirti pinigų susiremontuoti savo būstui, ši paskola jus smarkiai išgelbės ir pagerins jūsų ateitį. Rizika šiuo atveju taip pat yra labai žema, tad, jūs galite tiesiog pamėginti pradėti tokį uždarbio šaltinį. Lietuviskospaskolos.lt sudarė sistemą, kuri padėtų pasverti šio investicijos modelio rizikos ir uždarbio faktorių.

 

Vartojimo paskolos būsto remontui uždarbio faktorius

 

Būsto nuoma – jeigu žadate remontuoti būstą, kurį nuomosite ar nuomojate, jūs drąsiai galite pakelti nuomos kainą. Pavyzdžiui: jūsų nuomojamas butas Vilniuje dabar jums per mėnesį atneša 300€. Tačiau, jeigu jūs atliksite jame remontą už 10.000€, jūs būstą galėsite išnuomoti už 400€ per mėnesį. 10.000€ vartojimo paskola yra suteikiama su 6,5% palūkanomis. Jeigu paskolą imate 24 mėnesiams, jūsų mėnesinė įmoka bus 445€, kurios didžiają dalį sumokės jūsų nuomininkas. Išsimokėjus paskolą po dviejų metų, jūsu nuoma pradės jums kiekvieną mėnesį nešti 100€ daugiau. Per metus tai yra 1200€ didesnis pelnas! Jeigu šį 100€ pelną per mėnesį atsidėsite į taupomają sąskaitą su 6,75% metiniu prieaugiu (tokių sąskaitų tikrai yra) ir neliesite tų santaupų 10 metų, be infliacijos priskaičiavimo, jūs, po 10 metų turėsite 17.000€. Priskaičiavus 1% metinės infliacijos, jūs po to paties laikotarpio turėsite 18,000€. Šias pajamas galite toliau kaupti pensijai, arba panaudoti kito nuomojamo būsto pirkimui, taip padvigubinant savo pasyvųjį pelną. Tai yra geriausias vartojimo kredito panaudojimo būdas.

Būsto vertės pakėlimas – šis būdas tikrai nėra visiems ir žmonėms, kurie neužsiima nekilnojamojo turto perpardavinėjimu, tai nebus toks efektyvus būdas, kaip pirmasis. Jeigu jūsų būstas yra geroje teritorijoje (daug plėtros, būsto pirkėjų ar nuomininkų), vartojimo paskola namo ar buto remontui gali drastiškai pakelti gyvenamosios patalpos vertę. Nekilnojamas turtas taip pat puikiai lenkia infliaciją bei, aplamai, yra labai gera investicija, tad, jeigu atliksite remontą savo būstui su vartojimo kreditu, jūs pakelsite būsto vertę ir galėsite jį parduoti už puikią kainą artimoje ateityje. Tačiau, šis būdas yra tiems, kurie jau planuoja kraustytis iš esamo buto/namo į kitą patalpą.

Geresnė gyvenimo kokybė taip pat yra investicija. Jeigu investuosite į geresnį gyvenimą, jūs būsite produktyvesnis ir galėsite atlikti daugiau darbų. Galbūt tai ir nėra toks garantuotas būdas, kaip abu ankstesnieji, tačiau, jūs nežinote, kokios galimybės jūsų laukia, jeigu tik šiek tiek produktyviau dirbsite. Nepamirškite, kad investicija į save – tai yra viena geriausių investicijų, net jeigu tam prireikia vartojimo paskolos.

 

Vartojimo paskolos būsto remontui rizikos faktorius

 

Dar viena nekilnojamojo turto krizė – tai beveik neįmanoma rizika, tačiau egzistuojanti. Tai tikrai neturėtų jūsų sustabdyti nuo būsto pirkimo, kadangi tokia rizika yra suprantama kiekvienam nekilnojamojo turto pirkėjui.

Teritorija, kurioje dabar yra būstas, gali tapti nebevertinga. Ši rizika jau yra kiek labiau įmanoma, tačiau, ją sumažinti galima renkantis būstą besiplečiančiuose miestuose, kadangi ši rizika miestuose, kaip Vilnius, ar Kaunas yra sunkiai įmanoma. Greitasis kreditas šiuo atveju, jums gali tikrai smarkiai smogti, todėl, prieš perkant būstą, apgalvokite, ar norėsite jį ateityje remontuoti ir mėginti iš jo uždarbiauti.

 

Tai yra dvi, pagrindinės rizikos, kurias išskyrėme, tačiau, atminkite, kad jeigu nerizikuosime, mes nepasieksime tokių gerų rezultatų. Visada reikia šiek tiek „sulošti kortomis“ su likimu, kad pasiekti geresnį gyvenimą. Jeigu jūs taip smarkiai bijote rizikos, galime paguosti tuo, kad vartojimo paskolą sumokėti nėra taip sunku, kaip, pavyzdžiui, būsto paskolą.

 

Lietuviskospaskolos.lt išskyrė pagrindinius uždarbio bei rizikos faktorius, imant greitajį kreditą, tačiau, atminkite, kad viskas priklauso nuo jūsų sprendimo, kurį mes dabar paliekame jums. Galbūt, jūs esate tik vienas žingsnis nuo laimingo ir pilnatviško gyvenimo? Galbūt jūs norite sutaupyti pinigų, kad gyventi orioje senatvėje, o galbūt norite sumokėti už savo vaikų mokslą, gal tik pradėjote gyventi savarankiškai, ir norite pradėti verslauti? Nesvarbu, kokie jūsų tikslai, tačiau atminkite, kad juos visada įmanoma įgyvendinti.

Vartojimo paskolos pasiūlymai (spausti čia)

vartojimo paskolos