fbpx

Universitetas ir studijos kiekvienam žmogui asocijuojasi su skirtingais dalykais. Kai kuriems – tai nesibaigiantys vakarėliai, šėlsmas ir staigi laisvė nuo tėvų ir kitų atsakomybių. Yra ir tų, kurie asocijuoja šį gyvenimo etapą, kaip patį svarbiausią žingsnį sėkmingos karjeros link. Visi pereina vieną iš šių dviejų gyvenimo fazių, galbūt net ir abi. Tačiau, ne visiems pavyksta gauti nemokamą studijų programą universitete, tad, paskola šioje vietoje gali labai smarkiai pagelbėti.

Įprastai studentai tam, kad apmokėti savo studijas ima vartojimo paskolas, tačiau nereikėtų nuvertinti ir greitųjų kreditų. Šiuos kreditus galite gražinti greitai, o palūkanų sumokėti – labai mažai. Tokios paskolos jums padės be rūpesčių ir greitai susimokėti už savo studijas, kadangi jie yra apdorojami greitai ir efektyviai. Kartais atsakymo galite sulaukti net per penkioliką minučių. Tai yra puikus būdas susimokėti už studiijas ir tada, kuomet jums labai staigiai pritrunka pinigų.

Paskola studijoms – įprastai laiko reikalaujantis dalykas, kuris ne iš karto atsiperka, lygiai taip pat, kaip ir mokslas iš jūsų kišenės. Vieneri metai studijų vidutiniškai kainuoja apie 1500€ metams, o užtrunka ketverius metus. Ekonomikos krypties kursai VGTU kainuoja maždaug 1700€. Greitajį kreditą tokiai sumai galite išssimti su 7% palūkanomis, sumokant tik 16€ už paskolą. Arba, galite išsiimti 6800€ vartojimo kreditą 4 metams su 6,5% palūkanomis. Jums paskola kainos 943€, o, kai pabaigsite universitetą, turėsite nemažą šansą gauti darbą, kuris moka bent 1000€ „į rankas“, taip uždirbant 12000€ per metus. Tad, galima teigti, kad paskola studijoms atsiperka greitai.

Aukštasis mokslas – labai svarbi gyvenimo dalis. Tai yra daugumos jaunų žmonių gyvenimo kelio pradžia. Tad, rinkitės atsakingai, esant reikalui, nebijokite investuoti į tai, nes tik dabar nuo jūsų priklauso, kaip viskas klostysis ateityje. Sunkiai dirbsite ir mokysitės dabar? Galime garantuoti, kad turėsite gerą, stabilią ateitį. Viskas yra jūsų rankose, nepamirškite to. Jūs dabar galite rinktis – šėlti ir gerai praleisti jaunystę? Ar sunkiai dirbti dėl geros ateities?

Paskolų pasiūlymai (spausti čia)

paskola