fbpx

Ko gero esate girdėję apie galimybę paskolas iš žmonių. Ir taip, tai yra įmanoma, tačiau tai turi savų pliusų ir minusų. Taip pat šioje srityje specializuojasi ir bankai ir netgi į paskolų finansavimą orientuotos įmonės.  Dažniausiai tai priklauso dėl ko skolinatės ir kada žadate skolą grąžinti. Mes nusprendėme pasidalinti savo įžvalgomis apie skolinimąsį iš bankų, žmonių ir įmonių.

 

Bankas – tai viena didelė įmonė, tiekianti finansines paslaugas. Žmonės banką naudoja pasidėti, išsiimti, investuoti, skolintis ir leisti pinigus.  Kai kalbame apie skolinimąsį, matome tik pačią ledkalnio viršūnę – etapą, kuomet bankas tiesiog suteikia paskolą. Paskolos iš žmonių dažniausiai nereikalauja pradinio įnašo ir yra nedidelės, kitaip negu su bankais. Tačiau, ar žinojote, kad galimai tai nėra banko pinigai, kuriuos jūs gaunate, kaip paskolą? Tai yra investuotojų pinigai. Bankas naudoja žmonių indėlius tam, kad skolinti pinigus, taip suteikdami investuotojui prieaugį, o ir sau pasilikdami dosnų kąsnelį. Kodėl tai yra svarbu žinoti? Taip lengviau suprasti, kad bankas turi laviruoti ne tik tarp jūsų – vartotojo, bet ir tarp investuotojo interesų. Dėl šios priežasties į banką mes rekomenduojame kreiptis dėl didelių paskolų – būstui arba verslui. Nes, pergyventi nemažai streso dėl to, kad gauti mažą paskolą yra gan absurdiška, nes, dažniausiai tam, kad bankas būtų užtikrintas dėl paskolos saugumo, iš jūsų renkama labai daug informacijos ir dokumentų, – o tai yra labai ilgas procesas.

Įmonės, kurios specializuojasi tik paskolų suteikime yra ženkliai mažiau linkusios naudotis bankų taktika, tačiau jos yra linkusios parduoti jūsų paskolą kitoms įmonėms ar net žmonėms. Paskolų įmonės rūpinasi maža rizika, tačiau ne tiek, kiek bankai. Į šias įmones galite kreiptis dėl vidutinio dydžio vartojimo kredito, paskolos refinansavimo, automobilio lizingo, arba nebrangios būsto paskolos.

Vienas didžiausių įmonių ir bankų minusų – empatijos trūkumas. Tai yra korporacijų ir verslo pasaulis, kuris yra labai sudėtingas ir jame neišeis lengvai susitarti arba nusidėrėti. Su paskolomis iš žmonių yra labai paprasta. Jūs galite derėtis, tartis ir kitais būdais daug komunikuoti iki pačios paskolos gavimo. Čia nėra sudėtingų schemų, investuotojų pinigų, ar paskolų pardavinėjimo, tačiau taip pat negalėsite skolintis didelių sumų. Dažniausiai iš žmonių galite gauti trumpalaikes ir kuklias paskolas. Dažniausiai galite naudotis šiuo paskolos būdu tuomet, kai jums reikia pinigų čia ir dabar. Viską galite kuo puikiausiai susitarti su kitu žmogumi, tiesiogiai. Tiekėjas bus linkęs labiau suprasti jūsų situaciją ir derėtis, kas yra neįmanoma su bankais ir įmonėmis.

Atminkite, kad daug dalykų priklauso nuo jūsų pačių. Tai puikiai parodo ir šis straipsnis, kadangi paskolos tiekėjas dažniausiai priklauso nuo paskolos tipo. Mes pasirinkimą paliekame jums, ir primename, kad mūsų platformoje labai lengvai atrasite geriausius paskolos pasiūlymus, netgi, jeigu renkatės paskolas iš žmonių.

paskolos is zmoniu