fbpx

Greitieji kreditai

Šiais laikais mes turime nepaprastą galimybę, kuri mums leidžia investuoti, keliauti, patirti, nusipirkti svajonių automobilį, neturint pinigų. Tai yra greitieji kreditai. Finansų ekspertai visada į vartojimo paskolas žiūri kreivai, tačiau mes atradome būdą, kaip būtų galima greitąjį kreditą paversti į investiciją.

Kad ir kaip bebūtų, tačiau ne visi turi galimybę keliauti, net ir šiais laikais. Kai kurie turi šeimas, kai kurie per daug dirba ir negali paleisti darbų. Tačiau, yra ir tų, kuriems trugdo finansinė padėtis. Juk, gera kelionė ir geros patirtys – tai pats geriausias būdas atsipalaiduoti ir atgauti produktyvumą. Geras to sprendimo būdas – imti greitąjį kreditą keliavimui.

Skamba beprotiškai ir kvailai? Na, tuomet pasinaudokime skaičiais – geriausiu argumentų įrodytoju. Vidutinė alga „į rankas“ Lietuvoje yra 724€/žmogui. Paskaičiavus visas išlaidas (maistas, automobilis, laisvalaikis, elektra, ir kt.), taupymui lieka 90€/mėnesiui. 4 asmenų šeimai, norint bent kartą metuose pasimėgauti kelione kur nors toliau, 1080€ tikrai neužteks, o ir visas santaupas panaudoti kelionei nėra labai protinga. Gerai kelionei, 4 asmenims, reikia maždaug 3000€. Jūs galite gauti greitąjį kreditą šiai sumai su 6,5% palūkanomis, 24 mėnesiams. Per tuos du metus jums paskola kainuos 208€. Tai yra tik 8,6€ papildomų išlaidų mėnesiui (mėnesinis paskolos mokestis yra 166€ mėnesiui, tačiau jūs savais pinigais atiduodate 8,6€)! Taip, jūs šiek tiek permokate už kelionę, bet pagalvokite apie tai, kad ši kelionė gali būti labai naudinga jūsų produktyvumui – kas padės jums uždirbti daugiau pinigų. Taip gaunasi, kad jūs INVESTAVOTE 208€. Produktyvumas priklauso nuo gero poilsio, miego ir balansuoto, sveiko gyvenimo būdo. Tik pagalvokite, kiek daug galimybių, paaukštinimų ar pasiekimų galėtumėte rasti, jeigu būtumėte produktyvesni. Ir koks jums „finansų ekspertas“ kalbėjo apie vartojimo paskolos minusus? Ką galime išvardinti dabar – tik pliusai.

Taip pat nepamirškite, kad laimė nėra vien tik piniguose. Kelionė – tai patirtis, nuotykiai, emocijos. Visi šie elementai jungia žmones, šeimas, draugus ir.. pasaulį. Galų gale nerupės tai, kiek pinigų uždirbote, išleidote ar kiek paaukštinimų darbe gavote. Viskas, kas rūpės – tai jūsų draugai, artimieji ir jūsų paties gyvenimo kokybė. Tai nereiškia, kad turite tuštinti savo pinigines čia ir dabar, kad patirti šias gyvenimo sensacijas. Greitieji kreditai suteikia galimybę nebrangiai atidėti šiuos mokėjimus, kad tai nebūtų našta jums. Jūs net nepastėbėsite, kaip lengvai sumokėjote už tokią brangią patirtį, o daužyti savo kiaulės taupyklės net neprireikė.

Gretųjų kreditų pasiūlymai (spausti čia)

greitasis kreditas